
Сталь HR-01 Заклепувальний пістолет 240 мм (64001)
- В наявності
- Код: 55079
243 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Сталь HR-01 Заклепувальний пістолет 240 мм (64001) Виробник сталь Країна походження Китай Діаметр заклепок 2.4; 3.2; 4.0; 4.8 мм довжина 240 мм вага 0.52 кг призначення Для надійного з'єднання різних деталей додатково яка фіксує скоба Наявність 4-х змінних головок Штрих код:6914466640011
Характеристики
Вага
Вага: 0.52 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52 кг кг |
| Діаметр заклепок | 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Додатково | Фіксувальна скоба Наявність 4 змінних головок |
| Призначення | Для надійного з'єднання різних деталей |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6914466640011 |
- Ціна: 243 ₴

