
Сталь HR-04 Заклепувальний пістолет важільний 430 мм (64004)
- В наявності
- Код: 55088
437 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Сталь HR-04 Заклепувальний пістолет важільний 430 мм (64004) Виробник сталь Країна походження Китай Діаметр заклепок 3.2; 4.0; 4.8 мм довжина 430 мм вага 0.583 кг призначення Для надійного з'єднання різних деталей додатково Нековзні ручки Штрих код:6914466640042
Характеристики
Вага
Вага: 0.583 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.583 кг кг |
| Діаметр заклепок | 3.2, 4.0, 4.8 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Додатково | Нековзні ручки |
| Призначення | Для надійного з'єднання різних деталей |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6914466640042 |
- Ціна: 437 ₴

