
Пластикова терка Сталь 37181, 140х280 мм
- В наявності
- Код: 127528
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис пластикової терки Сталь 37181, 140х280 мм
Пластикова терка Сталь 37181, 140х280 мм застосовується для нанесення рідких шпалер, декоративних фарб і штукатурок.
Характеристики
Ширина
140 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал робочої частини | Щільний поролон із нарізкою |
| Тип інструмента | Терка |
| Товщина | 35 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 92 ₴

