
Коронка по бетону X-TREME Sds-Plus 35 мм
- Немає в наявності
- Код: 37284
314 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Коронка по бетону X-TREME Sds-Plus 35 мм Коронка по бетону X-TREME Sds-Plus 35 мм - міцне і високоякісний виріб для роботи з різними матеріалами. П редназначен для просвердлювання отворів великого діаметру в керамічної облицювальної плитки, цеглі, гіпсових плитах, бетоні. Зручна експлуатація і зносостійкість робить її незамінною в господарстві або на будівництві. Коронка використовується спільно з перфораторами, де передбачена система кріплення Sds-Plus. По краю коронки розташовані твердосплавні зуби.
Характеристики
Виробник
X-Treme
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр коронки | 35 мм мм |
| Діаметр свердла | 7 мм мм |
| Кількість | 1 шт |
| Загальна довжина свердла | 110 мм |
| Призначення | Свердління для бетону, каменю, цегли. |
| Робочий матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Система кріплення | SDS-plus |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Перфоратор |
| Штрих код | 6924466146222 |
- Ціна: 314 ₴


