
Коронка по бетону X-TREME Sds-Plus 50 мм
- Немає в наявності
- Код: 54661
396 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Коронка по бетону X-TREME Sds-Plus 50 мм Коронка по бетону X-treme Sds-Plus - міцне і високоякісний виріб для роботи з різними матеріалами. Бетон, цегла або плитка - просвердлить будь-яку поверхню. Зручна експлуатація і зносостійкість робить її незамінною в господарстві або на будівництві. Коронка використовується спільно з перфораторами, де передбачена система кріплення Sds-Plus.
Характеристики
Виробник
X-Treme
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр коронки | 50 мм мм |
| Діаметр свердла | 7 мм мм |
| Кількість | 1 шт |
| Загальна довжина свердла | 110 мм |
| Робочий матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Система кріплення | SDS-plus |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Коронка свердлильна |
| Хвостовик | SDS-plus |
| Штрих код | 6924466146246 |
- Ціна: 396 ₴

