
Коронка Werk 40 мм SDS-plus
- В наявності
- Код: 34850
364 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коронка Werk 40 мм SDS-plus Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Система кріплення SDS-plus Діаметр коронки 40 мм Загальна довжина свердла 110 мм Діаметр свердла 7 мм Кількість 1 Штрих код:6914466104407
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр коронки | 40 мм мм |
| Діаметр свердла | 7 мм мм |
| Кількість | 1 шт |
| Загальна довжина свердла | 110 мм |
| Система кріплення | SDS-plus |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6914466104407 |
- Ціна: 364 ₴

