
Алмазний диск Werk Ceramics 1A1R WE110121 (125x5x22.225 мм)
- В наявності
- Код: 43566
117 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Алмазний диск Werk Ceramics 1A1R WE110121 (125x5x22.225 мм) Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Кераміка Діаметр кола 125 мм Товщина кола 5 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машинаРучний електричний плиткорізіШтроборез Умови роботи Максимальна кількість обертів за хвилину: 12000 Максимальна швидкість, м/с: 80 Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6914466110217
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина, ручний електричний плиткоріз, штроборіз |
| Товщина алмазного шару | 5 мм |
| Умови роботи | Максимальна кількість обертів за хвилину: 12000 Максимальна швидкість, м/с: 80 |
| Штрих код | 6914466110217 |
- Ціна: 117 ₴

