
Алмазний диск Werk Turbo WE110114 (230x7x22.225 мм)
- В наявності
- Код: 43576
459 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Алмазний диск Werk Turbo WE110114 (230x7x22.225 мм) Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Армований бетон, цегла, камінь, граніт, кераміка, пісковик Діаметр кола 230 мм Товщина кола 7 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машинаШтроборез Умови роботи Максимальна кількість обертів за хвилину: 6800 Максимальна швидкість, м/с: 80 Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6914466110149
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Армований бетон, цегла, камінь, граніт, кераміка, піщаник |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина, Штроборіз |
| Товщина алмазного шару | 7 мм |
| Умови роботи | Максимальна кількість обертів за хвилину: 6800Максімальна швидкість, м/с: 80 |
| Штрих код | 6914466110149 |
- Ціна: 459 ₴

