
Диск алмазний Hurd ceramics 200х2.0х10х25.4 Haisser
- В наявності
- Код: 108451
711 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Диск алмазний Hurd ceramics 200х2.0х10х25.4 Haisser Диск алмазний Hurd ceramics 200х2.0х10х25.4 Haisser - призначений для чистого різу керамограніту, керамічної плитки, граніту, мармуру та декоративної плити. Склад алмазного шару оптимально підібраний для чистого різу на плиткорізах з охолодженням водою.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різального шару | 10 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 200 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Додатково | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Висока ефективність і продуктивність — Чистовий різ і висока якість крайки), 1, 1) |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Плитка, керамограніт, мармур. |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | плиткоріз, стаціонарне обладнання |
| Товщина кола | 2 мм мм |
| Умови роботи | Використання з охолодженням |
| Штрих код | 6914466084518 |
- Ціна: 711 ₴

