
Диск діамантовий Multipurpose professional 125х1.2х3х22.23 Haisser
- В наявності
- Код: 107828
538 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Диск алмазний Multipurpose professional 125х1.2х3х22.23 Haisser Диск алмазний Multipurpose professional 125х1.2х3х22.23 Haisser - має великий ресурс роботи, призначений для різання заліза, сталі, арматури, бетону, армованого бетону, цегли. плитки для підлоги, керамограніту, скловолокна, пластикових труб, дерева. У процесі роботи диска не потрібне додаткове охолодження завдяки унікальній формі алмазної кромки. Посилена основа ідеального диска збалансована і запобігає деформації. Міцний та надійний, відрізняється довгим терміном служби та простотою у використанні.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різального шару | 3 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Додатково | - Удосконалена технологія вакуумної паяння. - Універсальне застосування. Максимальна кількість обертів за хвилину: 12200- Максимальна швидкість, м/с: 80 |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Універсальний |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 1.2 мм мм |
| Умови роботи | Використання без охолодження |
| Штрих код | 6914466078289 |
- Ціна: 538 ₴

