
Диск алмазний Pro ceramics 125х1.2х22.23 Werk
- В наявності
- Код: 116210
270 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Диск алмазний Pro ceramics 125х1.2х22.23 Werk Диск алмазний Pro ceramics 125х1.2х22.23 Werk - призначений для різання керамічної плитки, керамограніту. Ультратонкий алмазний шар 1,2 мм дозволяє виконувати швидкий, надточний та чистий різ. Лазерна сегментація забезпечує ефективне охолодження ріжучого шару. Відрізняється підвищеною зносостійкістю та якістю.
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Додатково | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- точніший і чистіший різ — сухий/мокрий різ), 1, 1) |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Болгарки (УШМ) |
| Товщина алмазного шару | 1.2 мм |
| Умови роботи | Використання без охолодження |
| Штрих код | 6914466162100 |
- Ціна: 270 ₴

