
Диск алмазний Pro ceramics 125х1.6х10х22.23 Haisser
- В наявності
- Код: 107647
412 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Диск алмазний Pro ceramics 125х1.6х10х22.23 Haisser Диск алмазний Pro ceramics 125х1.6х10х22.23 Haisser - призначений для різання настінної плитки, плитки для підлоги, керамограніту, мармуру. З його допомогою можна виконувати м'яке і в той же час стабільне різання матеріалу. Забезпечує найкращий результат.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різального шару | 10 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Плитка, керамограніт, мармур. |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 1.6 мм мм |
| Умови роботи | Використання з охолодженням |
| Штрих код | 6914466076476 |
- Ціна: 412 ₴

