
Фреза алмазна торцева Werk 125х22.23
- В наявності
- Код: 71111
634 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Фреза алмазна торцева Werk 125х22.23 Фреза алмазна торцева Werk - дворядна, застосовується для чистових будівельних робіт. Призначена для робіт з шліфування, вирівнювання та зачистки бетону, цегли, каменю, мармуру, граніту тощо. Робоча кромка Turbo забезпечує якісну обробку поверхні. Делікатна обробка досягається завдяки використанню спеціальної фракції, що дозволяє зробити матеріал максимально рівним.
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Вирівнювання бетонних поверхонь, усунення опалубних напливів і швів, зачищення бетонних поверхонь перед нанесенням захисних або декоративних покриттів |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 2.6 мм мм |
| Штрих код | 6914466110323 |
- Ціна: 634 ₴

