
Фреза алмазна шліфувальна Distar ФАТ-С100 / 22,23x14 Baumesser Beton
- Немає в наявності
- Код: 34837
1 101 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Фреза алмазна шліфувальна Distar ФАТ-С100/22,23x14 Baumesser Beton Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія 1 рік Матеріал, що обробляється Вирівнювання бетонних поверхонь, усунення опалубних напливів та швів, зачищення бетонних поверхонь перед нанесенням захисних або декоративних покриттів Діаметр кола 100 мм Товщина кола 0 Висота ріжучого шару 7 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Матеріал кола Алмаз тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Без охолодження Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000963841366
Характеристики
Виробник
Distar
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різального шару | 7 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр круга | 100 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Вирівнювання бетонних поверхонь, усунення опалубних напливів і швів, зачищення бетонних поверхонь перед нанесенням захисних або декоративних покриттів |
| Країна походження | Україна |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 0 мм |
| Умови роботи | Без охолодження |
| Штрих код | 2000963841366 |
- Ціна: 1 101 ₴

