
Haisser Круг відрізний по металу 125х1.2х22.2мм (4111702)
- В наявності
- Код: 79773
31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Haisser Коло відрізне по металу 125х1.2х22.2мм (4111702) Виробник Haisser Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється метал Діаметр кола 125 мм Товщина кола 1.2 мм Діаметр посадкового кільця 22.2 мм тип обладнання Кутова шліфмашина Штрих код:6914466797739
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 1.2 мм мм |
| Штрих код | 6914466797739 |
- Ціна: 31 ₴

