
Haisser Круг відрізний по металу 400х3.5х32 мм (4111711)
- В наявності
- Код: 79782
265 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Haisser Коло відрізне по металу 400х3.5х32 мм (4111711) Виробник Haisser Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється метал Діаметр кола 400 м Товщина кола 3,5 Діаметр посадкового кільця 32 мм тип обладнання Кутова шліфмашина Штрих код:6914466797821
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 400 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 32 мм |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 3.5 мм мм |
| Штрих код | 6914466797821 |
- Ціна: 265 ₴




