
Круг відрізний по металу 355х3.5х25.4 мм Haisser
- В наявності
- Код: 100460
231 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Круг відрізний по металу 355х3.5х25.4 мм Haisser
Круг відрізний по металу 355х3.5х25.4 мм Haisser - для різання металевих матеріалів з використанням ручного електричного і пневматичного інструменту або переносними і стаціонарними верстатами, відмінно підходять для різання. Ресурс кола збільшено на 30%, за рахунок спеціального складу електро-корунду та смол.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 355 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 3.5 мм мм |
| Штрих код | 6914466004608 |
- Ціна: 231 ₴




