
Круг відрізний по металу Haisser 125х2.5х22.2 мм
- Немає в наявності
- Код: 14782
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло відрізне по металу Haisser 125х2.5х22.2 мм Виробник Haisser Країна походження Італія Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 125 мм Товщина кола 2 Діаметр посадкового кільця 22.2 мм Зернистість 30 Матеріал кола Електрокорунд тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:8012028125216
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Зернистість | P30 |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Метал, Сталь |
| Країна походження | Італія |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 2 мм мм |
| Штрих код | 8012028125216 |
- Ціна: 32 ₴

