
Круг відрізний по металу Haisser 230х2.0х22.2 мм
- В наявності
- Код: 79778
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло відрізне по металу Haisser 230х2.0х22.2 мм Виробник Haisser Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал і нержавіюча сталь Діаметр кола 230 мм Товщина кола 2 Діаметр посадкового кільця 22.2 мм Штрих код:6914466797784
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Оброблюваний матеріал | Метал, неіржавка сталь |
| Країна походження | Китай |
| Товщина кола | 2 мм мм |
| Штрих код | 6914466797784 |
- Ціна: 84 ₴

