
Круг відрізний ЗАК 180х2х22.23 мм
- Немає в наявності
- Код: 52409
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло відрізне ЗАК 180х2х22.23 мм Виробник ЗАК Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 180 мм Товщина кола 2 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфмашина Умови роботи Робоча швидкість – 80 м/с Штрих код:4820028380184
Характеристики
Виробник
ЗАК
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 180 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Виробник | ЗАК |
| Країна походження | Україна |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 2 мм мм |
| Умови роботи | Робоча швидкість — 80 м/с |
| Штрих код | 4820028380184 |
- Ціна: 65 ₴

