
Круг відрізний ЗАК 300х3х32 мм
- В наявності
- Код: 52412
192 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло відрізне ЗАК 300х3х32 мм Виробник ЗАК Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 30 мм Товщина кола 3 Діаметр посадкового кільця 32 мм тип обладнання Кутова шліфмашина Умови роботи Робоча швидкість – 80 м/с Штрих код:
Характеристики
Виробник
ЗАК
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 30 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 32 мм |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Виробник | ЗАК |
| Країна походження | Україна |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 3 мм мм |
| Умови роботи | Робоча швидкість — 80 м/с |
- Ціна: 192 ₴

