
Круг відрізний Werk 125х1х22.2 мм
- Немає в наявності
- Код: 34006
22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло відрізне Werk 125х1х22.2 мм Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, нержавіюча сталь Діаметр кола 125 мм Товщина кола 1 Діаметр посадкового кільця 22.2 мм Штрих код:6914466122036
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Оброблюваний матеріал | Метал, неіржавка сталь |
| Країна походження | Китай |
| Товщина кола | 1 мм мм |
| Штрих код | 6914466122036 |
- Ціна: 22 ₴

