
Круг відрізний Werk 400х3.5х32 мм
- Немає в наявності
- Код: 35468
245 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Коло відрізне Werk 400х3.5х32 мм Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 400 мм Товщина кола 4 Діаметр посадкового кільця 32 мм Штрих код:6914466122197
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 400 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 32 мм |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Країна походження | Китай |
| Товщина кола | 4 мм мм |
| Штрих код | 6914466122197 |
- Ціна: 245 ₴

