
Круг зачисний Werk 230х6.3х22.23 мм
- В наявності
- Код: 34019
162 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круг зачисний Werk 230х6.3х22.23 мм
Характеристики Круг зачистний Werk 230х6.3х22.23 мм Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 230 мм Товщина кола 6 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Штрих код:6914466122166
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Країна походження | Китай |
| Товщина кола | 6 мм мм |
| Штрих код | 6914466122166 |
- Ціна: 162 ₴

