
Makita D-18699 Круг відрізний по металу 230х2,5х22,2
- Немає в наявності
- Код: 21870
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Makita D-18699 Коло відрізне по металу 230х2,5х22,2 Виробник Makita Країна походження Японія Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 230 мм Товщина кола 2,5 мм Діаметр посадкового кільця 22.2 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:088381205030
Характеристики
Виробник
Makita
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Країна походження | Японія |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 2.5 мм мм |
| Штрих код | 88381205030 |
- Ціна: 94 ₴

