
Makita D-18792 230x2,0x22,2 мм Відрізний диск по нержавіючої сталі
- Немає в наявності
- Код: 66834
118 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Makita D-18792 230x2,0x22,2 мм Відрізний диск по нержавіючій сталі Виробник Makita Країна походження Японія Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Нержавіюча сталь Діаметр кола 230 мм Товщина кола 2 Діаметр посадкового кільця 22.2 мм Зернистість 30 Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:0088381205139
Характеристики
Виробник
Makita
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Зернистість | P30 |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Неіржавка сталь |
| Країна походження | Японія |
| Товщина кола | 2 мм мм |
| Штрих код | 88381205139 |
- Ціна: 118 ₴

