
СТАЛЬ Круг відрізний по металу - 115х1,6х22,23мм (201103)
- В наявності
- Код: 44454
13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики СТАЛЬ Коло відрізне по металу - 115х1,6х22,23мм (201103) Виробник Сталь Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 115 мм Товщина кола 1 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість 36 Матеріал кола Абразив тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6904466122020
Характеристики
Виробник
Сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 115 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистість | P36 |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Метал, Сталь |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 1 мм мм |
| Штрих код | 6904466122020 |
- Ціна: 13 ₴

