
Свiтязя Круг відрізний абразивний (МЕТАЛ) 230х2,0х22,23мм
- Немає в наявності
- Код: 73633
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики СВІТЯЗЬ Коло відрізне абразивне (МЕТАЛ) 230х2,0х22,23мм Виробник Світязь Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Вуглецева, конструкційна та легована типи сталі Діаметр кола 230 мм Товщина кола 0 Висота ріжучого шару 2 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість 30 Матеріал кола Електрокорунд нормальний тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи З дотриманням техніки безпеки Кількість штук в упаковці 25 Штрих код:4820187260730
Характеристики
Виробник
Світязь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різального шару | 2 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистість | P30 |
| Кількість штук у пакованні | 25 |
| Оброблюваний матеріал | Вуглецева, конструкційна та легована типи сталі |
| Країна походження | Україна |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 0 мм |
| Умови роботи | З дотриманням техніки безпеки |
| Штрих код | 4820187260730 |
- Ціна: 37 ₴

