
СВІТЯЗЬ Круг відрізний по металу -125х1,2х22,23мм (201405)
- Немає в наявності
- Код: 73627
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики СВІТЯЗЬ Коло відрізне по металу -125х1,2х22,23мм (201405) Виробник Світязь Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 125 мм Товщина кола 1 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість 46 Матеріал кола Електрокорунд нормальний тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:4820187260693
Характеристики
Виробник
Світязь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистість | P46 |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Метал, Сталь |
| Країна походження | Україна |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 1 мм мм |
| Штрих код | 4820187260693 |
- Ціна: 18 ₴

