
Haisser Круг відрізний по металу 125х0.8х22,2мм (4111700)
- Немає в наявності
- Код: 128646
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Haisser Круг відрізний по металу 125х0.8х22,2мм (4111700)
Круг відрізний по металу і нерж. призначений для обладнання - Кутова шліфмашина
Виробник Haisser Країна походження Китай
Гарантія Повернення/обмін 14 днів
Діаметр кола 125 мм
Товщина кола 0.8 мм
Діаметр посадкового кільця 22.2 мм
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 0.8 мм мм |
| Штрих код | 6990001286463 |
- Ціна: 32 ₴

