
WERK 230х8х22,23 Круг алмазний сегментований, глибокий рез
- В наявності
- Код: 64836
867 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики WERK 230х8х22,23 Коло алмазне сегментоване, глибокий різ Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Бетон, Цегла, Камінь, Граніт, Шифер Діаметр кола 230 мм Товщина кола 8 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6914466110316
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Бетон, Цегла, Камінь, Граніт, Шифер |
| Країна походження | Китай |
| Товщина алмазного шару | 8 мм |
| Штрих код | 6914466110316 |
- Ціна: 867 ₴

