
Werk Круг відрізний - 125х2.5х22.2мм
- В наявності
- Код: 90432
31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Werk Круг відрізний - 125х2.5х22.2мм Круг відрізний - 125х2.5х22.2мм Werk - призначені для обробки каменю, цегли, бетону з використанням ручного електричного та пневматичного інструменту або переносними та стаціонарними верстатами. Дуже добре підходять для різання кам'яної плитки. Відрізняються твердістю та зносостійкістю, що дозволяє їм досить довго зберігати початкові ріжучі властивості.
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Додатково | Мінімальна вібрація, якісне різання, гарний ресурс диска |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Камінь, бетон |
| Країна походження | Китай |
| Товщина кола | 2.5 мм мм |
| Штрих код | 2000963129150 |
- Ціна: 31 ₴

