
X-TREME 200x5x2.2x25.4мм Круг алмазний по плитці
- Немає в наявності
- Код: 31288
396 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики X-TREME 200x5x2.2x25.4мм Коло алмазне по плитці Виробник X-Treme Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Плитка Діаметр кола 200 мм Товщина кола 2,2 мм Висота ріжучого шару 5 мм Діаметр посадкового кільця 25.4 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6941532070236
Характеристики
Виробник
X-Treme
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різального шару | 5 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 200 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Плитка |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
| Товщина кола | 2.2 мм мм |
| Штрих код | 6941532070236 |
- Ціна: 396 ₴

