
X-TREME Turbo - 230x7x22.225мм Диск алмазний по бетону
- Немає в наявності
- Код: 29487
480 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики X-TREME Turbo - 230x7x22.225мм Диск алмазний по бетону Виробник X-Treme Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Бетон Діаметр кола 230 мм Висота ріжучого шару 7 мм Діаметр посадкового кільця 22.225 мм Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6941532035167
Характеристики
Виробник
X-Treme
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різального шару | 7 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,225 мм |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Бетон |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6941532035167 |
- Ціна: 480 ₴

