
Круг зачисний по металу - 125х6,0х22,23мм ЗАК
- Немає в наявності
- Код: 114051
83 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круг зачисний по металу - 125х6,0х22,23мм ЗАК
Виробник ЗАК Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів
Матеріал, що обробляється Метал
Діаметр кола 125 мм Товщина кола 6 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість 15
Характеристики
Виробник
ЗАК
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистість | P15 |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Виробник | ЗАК |
| Країна походження | Україна |
| Товщина кола | 6 мм мм |
- Ціна: 83 ₴

