
Круг алмазний по бетону Segment - 230x7x22.23мм X-TREME
- Немає в наявності
- Код: 36549
417 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коло алмазне по бетону Segment - 230x7x22.23мм X-TREME
Виробник X-Treme Країна походження Китай
Гарантія Повернення/обмін 14 днів
Матеріал, що обробляється Бетон
Діаметр кола 230 мм
Висота ріжучого шару 7 мм
Діаметр посадкового кільця 22.23 мм
Умови роботи Мокрий різ, сухий різ
Кількість штук в упаковці 1
Характеристики
Виробник
X-Treme
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різального шару | 7 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Бетон |
| Країна походження | Китай |
| Умови роботи | Мокрий різ, сухий різ |
- Ціна: 417 ₴

