
Диск алмазний Turbo CONCRETE PRO MAX 230x3.0x12x22.23 мм HAISSER 4212634
- В наявності
- Код: 132312
766 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск алмазний Turbo CONCRETE PRO MAX 230x3.0x12x22.23 мм HAISSER - призначений для різу бетону, армованого бетону, цегли, мармуру, граніту. Висота алмазного шару 12мм.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,23 мм |
| Додатково | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Висока ефективність і продуктивність — Чистовий різ і висока якість крайки), 1, 1) |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | бетон, армований бетон, цегла, граніт, мармур |
| Країна походження | Китай |
| Тип обладнання | плиткоріз, стаціонарне обладнання |
| Товщина кола | 3 мм мм |
| Умови роботи | Використання з охолодженням |
- Ціна: 766 ₴


