
Диск алмазний HURD CERAMICS H25 125x1,6x25x22,23 Haisser 4212614
- В наявності
- Код: 128592
932 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск алмазний HURD CERAMICS H25 125x1,6x25x22,23 Haisser 4212614
Диск алмазний HURD CERAMICS H25 Haisser - призначений для різки та шліфування керамограніту та плитки. Спосіб різання: сухий
Характеристики
Вид
Суцільний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Суцільний |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23мм |
| Кількість штук у пакованні | 1 |
| Оброблюваний матеріал | Плитка, керамограніт |
| Країна походження | Китай |
| Товщина кола | 1.6 мм мм |
| Умови роботи | Сухой |
- Ціна: 932 ₴

