
Мінівалік поролон Сталь 100 x 35 x 6 мм (2 шт. уп.)
- В наявності
- Код: 75325
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінівалік поролон Сталь 100 x 35 x 6 мм
Виробник сталь Тип інструмента валик Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Матеріал виготовлення поролон Ширина 100 мм Діаметр 35 мм матеріал ручки пластик Габарити 100 x 35 x 6 мм призначення Застосовується для роботи з лакофарбовими матеріалами на водній і алкидной основі на невеликих або важкодоступних гладких поверхнях
Характеристики
Ширина
100 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 100 x 35 x 6 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 35 мм мм |
| Матеріал виготовлення | Поролон |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Призначення | Застосовується для роботи з лакофарбовими матеріалами на водній та алкідній основі на невеликих або важкодоступних гладких поверхнях |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина | 100 мм |
| Штрих код | 6914466355076 |
- Ціна: 29 ₴

