
Сталь 35014 Мінівалік малярський Гірпаінт тип Міді (100х30х6 мм)
- В наявності
- Код: 45186
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталь 35014 Мінівалік малярський Гірпаінт тип Міді (100х30х6 мм)
Виробник сталь Тип інструмента валик Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Матеріал виготовлення поліакріл Ширина 100 мм Діаметр 30 мм Діаметр посадковий 6 мм рекомендовані ЛКМ Водно-дисперсійні фарби і фарби на основі хімічних розчинників оброблювана поверхня середньошорстких
Характеристики
Ширина
100 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 30 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Матеріал виготовлення | Полиакрил |
| Оброблювана поверхня | Середньошервохвата |
| Рекомендовані ЛФМ | Водно-дисперсійне фарби та фарби на основі хімічних розчинників |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина | 100 мм |
| Штрих код | 6914466350149 |
- Ціна: 32 ₴

