
Сталь 35024 Мінівалік малярський Мультиколор тип Міді (100х30х6 мм)
- В наявності
- Код: 45189
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталь 35024 Мінівалік малярський Мультиколор тип Міді (100х30х6 мм)
Виробник Сталь Тип інструменту Валік Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал виготовлення Поліакрил Ширина 100 мм Діаметр 30 мм Діаметр посадковий 6 мм Рекомендовані ЛКМ Водорозчинні, дисперсійні фарби, грунтовки з додаванням акрилових та інших смол Оброблювана поверхня
Характеристики
Ширина
100 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 30 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Матеріал виготовлення | Полиакрил |
| Оброблювана поверхня | Гладка, шорстка |
| Рекомендовані ЛФМ | Водорозчинні, дисперсійні фарби, ґрунтовки з додаванням акрилових та інших смол |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина | 100 мм |
| Штрих код | 6914466350248 |
- Ціна: 32 ₴

