
Сталь 35047 Мінівалік малярський Велюр (70х15х6 мм)
- В наявності
- Код: 45193
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталь 35047 Мінівалік малярський Велюр (70х15х6 мм)
Виробник сталь Тип інструмента валик Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Матеріал виготовлення Шерсть / Поліакріл Ширина 70 мм Діаметр 15 мм Діаметр посадковий 6 мм рекомендовані ЛКМ Масляні лаки і емалі, алкідні уретанові фарби оброблювана поверхня гладка
Характеристики
Ширина
70 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 15 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Матеріал виготовлення | Вовна/Поліакрил |
| Оброблювана поверхня | Гладка |
| Рекомендовані ЛФМ | Олійні лаки та емалі, алкідні уретанові фарби |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина | 70 мм |
| Штрих код | 6914466350477 |
- Ціна: 16 ₴

