
Сталь 35509 Мінівалік малярський Мультиколор 50х15х6 мм
- В наявності
- Код: 86374
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Сталь 35509 Мінівалік малярський Мультиколор 50х15х6 мм
Мінівалік малярний Мультиколор 50х15х6 мм Сталь - використовуються для нанесення різного лакофарбового покриття. Валик малярський підходить для фінішної роботи з гладких і шорстких поверхонь. Добре переносять розчинники.
Характеристики
Ширина
50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 15 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Додатково | Оброблювана поверхня: гладка, шорстка |
| Матеріал виготовлення | Вовна/Поліакрил |
| Рекомендовані ЛФМ | Водорозчинні, дисперсійні фарби, ґрунтовки з додаванням акрилових та інших смол |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина | 50 мм |
| Штрих код | 6914466355090 |
- Ціна: 12 ₴

