
Набор насадок торцевых с трещоткой 3/4" 20 шт Haisser 70114
- В наявності
- Код: 96410
7 783 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Набір насадок торцевих з тріскачкою 3/4 "20 шт Haisser 70114 Набір інструментів Haisser 70114 - якісний набір торцевих насадок і тріскачки для професійного використання. Набір використовується під час ремонту або технічного обслуговування автомобіля. Поставляється в зручному, протиударному кейсі і складається з 20 предметів. Інструменти виконані з хром-ванадієвої сталі високої якості.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Кількість одиниць | 20 |
| Комплектація | Торцевые головки 3/4": 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41, 46, 50мм - 16шт., Подовжувач 3/4": 100 мм, Подовжувач 3/4": 200 мм, Тріскачка з реверсом 3/4" 24T: 500 мм, Вороток 3/4": 500 мм, Ударостійкий кейс. |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Набір торцевих головок |
| Торцеві головки | 3/4": 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41, 46, 50мм - 16шт., |
| Трещотка | з реверсом 3/4" 24T: 500мм |
| Подовжувач | 100 мм, 200 мм, |
| Штрих код | 6914466701149 |
- Ціна: 7 783 ₴



