
Werk 350 мм Перехідник SDS-plus
- В наявності
- Код: 34861
270 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Werk 350 мм Перехідник SDS-plus Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Тип хвостовика SDS-plus Загальна довжина 350 мм Довжина свердла 110 мм Діаметр свердла 7 мм Штрих код:6914466108351
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Тип | Перехідник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр свердла | 7 мм мм |
| Довжина свердла | 110 мм мм |
| Загальна довжина | 350 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Штрих код | 6914466108351 |
- Ціна: 270 ₴

