
HAISSER Т101АО Набір пильних полотен 2шт
- В наявності
- Код: 34797
61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис HAISSER Т101АО Набір пильних полотен 2шт Набір пильних полотен Haisser - це видатковий матеріал для електро - лобзика, складається з 2 пильних полотен найбільш затребуваних типів, які дозволяють виконувати тонкі криволінійні розпили по м'якій і твердій деревині або пластику, товщиною від 1,5 до 15 мм. Надійність кріплення забезпечується Т образним кріпленням. Виготовлені з високовуглецевої сталі - HCS.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 50 мм |
| Кількість штук у пакованні | 2 |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Оброблюваний матеріал | - м'яка та тверда деревина-клеєна фанера- плити з покриттям (1,5-15 мм) — пластик |
| Розмір зубців | крок зубців: 1,4мм |
| Країна походження | Германия |
| Тип полотна | Пиляльне |
| Штрих код | 6924466009107 |
- Ціна: 61 ₴

