
HAISSER Т111С Набір пильних полотен 2шт
- В наявності
- Код: 34801
38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис HAISSER Т111С Набір пильних полотен 2шт Набір пильних полотен Haisser - це видатковий матеріал для електро - лобзика, складається з 2 пильних полотен найбільш затребуваних типів, які дозволяють виконувати швидко грубі розпили по твердій і м'якій деревині або столярної плиті з покриттям, товщиною від 4 до 50 мм. Надійність кріплення забезпечується Т образним кріпленням. Таке кріплення застосовується більшістю виробників електролобзиком. Виготовлені з високовуглецевої сталі - HCS.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 75 мм |
| Кількість штук у пакованні | 2 |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Оброблюваний матеріал | - м'яка та тверда деревина- ДСП, ДВП (4-50 мм) — плитка з покриттям - пластик |
| Розмір зубців | крок — 3 мм |
| Країна походження | Германия |
| Тип полотна | Пиляльне |
| Штрих код | 6924466009190 |
- Ціна: 38 ₴

