
HAISSER Т144D Набір пильних полотен 2шт
- В наявності
- Код: 34805
51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис HAISSER Т144D Набір пильних полотен 2шт Набір пильних полотен Haisser - це видатковий матеріал для електро - лобзика, складається з 2 пильних полотен найбільш затребуваних типів, які дозволяють виконувати чисті прямі розпили по м'якій деревині або столярної плиті, товщиною від 5 до 50 мм. Розведене, шліфоване полотно, виготовлене з високовуглецевої сталі - HCS.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 75 мм |
| Кількість штук у пакованні | 2 |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Оброблюваний матеріал | - м'яка деревина — столярна плита-ДСП - ламіноване ДВП (5-50 мм) |
| Розмір зубців | крок зубців: 2,3мм |
| Країна походження | Германия |
| Тип полотна | Пиляльне |
| Штрих код | 6924466009145 |
- Ціна: 51 ₴

