
HAISSER Т301CD Набір пильних полотен 5шт
- В наявності
- Код: 17373
158 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис HAISSER Т301CD Набір пильних полотен 5шт Набір пильних полотен Haisser - це видатковий матеріал для електро - лобзика, складається з 5 пильних полотен найбільш затребуваних типів, які дозволяють виконувати тонкі прямі розпили по м'якій і твердій деревині або ДВП, товщиною від 10 до 65 мм. Виготовлені з високовуглецевої сталі - HCS.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 90 мм |
| Кількість штук у пакованні | 5 |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Оброблюваний матеріал | - м'яка деревина — столярна плита-ДСП, пластмаса — ламінована ДВП (10-65 мм) |
| Розмір зубців | крок зубців: 3 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип полотна | Пиляльне |
| Штрих код | 6924466009916 |
- Ціна: 158 ₴

