
Шабельні полотно HAISSER S1542К 2шт
- В наявності
- Код: 43535
215 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Шабельні полотно HAISSER S1542К 2шт Шабельні полотно HAISSER S1542К 2шт - це видатковий матеріал для сабельной пилки, складається з 2 пильних полотен, мають зворотний кут зубів, що гарантує високу якість виконуваної роботи. Дозволяють виконувати прямий, чистий пропив по дереву до 190 мм. Виготовлені з високовуглецевої сталі - HCS. Ширина полотна 19 мм. Товщина полотна 1,25 мм.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина полотна | 240 мм |
| Кількість штук у пакованні | 2 |
| Матеріал полотна | Сталь |
| Оброблюваний матеріал | - дерев'яні заготівки до 190 мм — сирого дерева до 190 мм |
| Розмір зубців | крок зубців: 8.5 мм |
| Країна походження | Германия |
| Тип полотна | Шабельне |
| Штрих код | 6924466009268 |
- Ціна: 215 ₴

